Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5- 신비한 별의 쌍둥이 공주 꼬옥!Rated ★ 4.5
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 4.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0