Series
Ratings
14 Voice season1Rated ★ 2.5 Voice season1Rated ★ 2.5
 My Love From Another StarRated ★ 3.5 My Love From Another StarRated ★ 3.5
 Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5 Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
 GhostRated ★ 4.0 GhostRated ★ 4.0
 The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0 The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 Abnormal SummitRated ★ 5.0 Abnormal SummitRated ★ 5.0
 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
 Witch HuntRated ★ 4.5 Witch HuntRated ★ 4.5
 SkinsRated ★ 4.5 SkinsRated ★ 4.5
 Discovery of RomanceRated ★ 4.5 Discovery of RomanceRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
 Another Miss OhRated ★ 5.0 Another Miss OhRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 4.5 SignalRated ★ 4.5