Series
Ratings
260
GoblinRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5- SaiRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0