Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
LightyearRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5