Series
Ratings
64
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5