Movies
Ratings
395
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 4.5