Series
Ratings
45- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0