Series
Ratings
44
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 4.0
- School 2Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Strongest Chil-wooRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 4.5