Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Happy Valley Season 3Rated ★ 3.0
Happy ValleyRated ★ 3.5
Happy ValleyRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
BarryRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5