Titles you rated
OnceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 1.5
Big FishRated ★ 4.0