Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5