Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Conan Without BordersRated ★ 3.5