Movies
Ratings
44
New WorldRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5