Titles you rated
Modern TimesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0