Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 4.5
Black Butler 2Rated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 3.5