Series
Ratings
78
Protect the BossRated ★ 1.5
BigRated ★ 0.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 0.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 1.5
Bridal MaskRated ★ 1.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5