Movies
Ratings
194
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0