Movies
Ratings
357
LeonRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 2.5
Snowy RoadRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0