Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0- Tears of AfricaRated ★ 4.0
Sid & NancyRated ★ 4.0
PanRated ★ 4.0
Black DeathRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.5- Sophie's ChoiceRated ★ 4.5
The Diary of Anne FrankRated ★ 4.0
The Book ThiefRated ★ 4.5- NurembergRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
FatelessRated ★ 4.0
Nina's JourneyRated ★ 4.0
The Sword in the StoneRated ★ 3.5
Germany Pale MotherRated ★ 4.0
Warsaw 44Rated ★ 4.0
Fortress of WarRated ★ 4.0- Jakob the LiarRated ★ 4.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0