Titles you rated
RootsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5