Titles you rated
 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
 The Office Blind DateRated ★ 3.0 The Office Blind DateRated ★ 3.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
 Taxi DriverRated ★ 2.5 Taxi DriverRated ★ 2.5
 Law SchoolRated ★ 3.5 Law SchoolRated ★ 3.5
 VincenzoRated ★ 2.5 VincenzoRated ★ 2.5
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
 StartupRated ★ 3.0 StartupRated ★ 3.0
 Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0 Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
 Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5 Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
 Run OnRated ★ 3.5 Run OnRated ★ 3.5
 Extraordinary YouRated ★ 3.5 Extraordinary YouRated ★ 3.5
 Money's WarfareRated ★ 2.5 Money's WarfareRated ★ 2.5
 Dream High 2Rated ★ 1.5 Dream High 2Rated ★ 1.5
 StrangerRated ★ 4.0 StrangerRated ★ 4.0
 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5 Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
 Boys Over FlowersRated ★ 1.0 Boys Over FlowersRated ★ 1.0
 GoblinRated ★ 3.5 GoblinRated ★ 3.5
 The ProducersRated ★ 3.0 The ProducersRated ★ 3.0
 Abnormal SummitRated ★ 2.5 Abnormal SummitRated ★ 2.5