Movies
Ratings
138
Notting HillRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0