Series
Ratings
24
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0- 유한클럽Rated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0