Titles you rated
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
To the MoonRated ★ 3.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Babanba Banban VampireRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0