Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5