Titles you rated
Frozen IIRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Pixar StoryRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 5.0
Animal FarmRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
TangerineRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0