Series
Ratings
161
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
AnotherRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 4.5
Slayers Evolution-RRated ★ 3.5
Slayers RevolutionRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
BigRated ★ 0.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0