Movies
Ratings
21
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0