Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
High School Entrance ExamRated ★ 3.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 4.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 4.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 4.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 4.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Nurse JackieRated ★ 4.5- Rosen MaidenRated ★ 4.5
- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.5- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0