Movies
Ratings
150
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The PromRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
The Golden HolidayRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Rock of AgesRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 4.0