Titles you rated
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 0.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 1.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 1.0