Titles you rated
Ticket to ParadiseRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5