Series
Ratings
134- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 1.0
Nineteen to TwentyRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The StrangerRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0