Series
Ratings
18- Isekai Izakaya "Nobu"Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
- Mobile Fighter G GundamRated ★ 3.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0- New Mobile Report Gundam WRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Gundam Reconguista in GRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.5
- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5