Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.0
AnimaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
GlassesRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.5
Movie 43Rated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
IncendiesRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
Anna MagdalenaRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0