Series
Ratings
30- K-ON!Rated ★ 5.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5- すいかRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- 東京女子図鑑Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0