Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0