Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 0.5
Truth or DareRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Better Watch OutRated ★ 1.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Rigor MortisRated ★ 4.0
The People Under the StairsRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
RetroactiveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0