Series
Ratings
120
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5- すいかRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0