Titles you rated
The BrutalistRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
The Devil's DealRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5