Series
Ratings
76
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0