Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.0
Caught in the NetRated ★ 3.0
The Whole TruthRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
Sumikkogurashi: Good to Be in the CornerRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Due DateRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0