Movies
Ratings
527
City of GodRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The World of SilenceRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Thermae RomaeRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
First PositionRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5