Titles you rated
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 4.0
- Hanasaki Mai ga Damattenai 2015Rated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 3.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.5