Titles you rated
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
DeparturesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0