Titles you rated
- The Armpit Hair GirlRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0