Series
Ratings
175- KakeguruiRated ★ 3.0
BetRated ★ 1.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Love Is Blind: UK Season 2Rated ★ 3.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.5- 커플팰리스Rated ★ 3.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 5.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0
Ao Haru RideRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Chastity HighRated ★ 1.0