Movies
Ratings
397
28 Years LaterRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5- Disco InfernoRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Red RoomsRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
PulseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0