Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
MaskRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Friend, Our LegendRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0