Movies
Ratings
41
Perfect GameRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 4.0
RudyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0